sobota, 8 czerwca 2013

Prawda


-Powiedz mu prawdę, że go kochasz, że za nim tęsknisz, że marzysz o innych dniach, później zamknij oczy i niech się dzieje co chce.
-A co się stanie, gdy znów je otworzę?
-Wtedy zobaczysz inny świat, ale nareszcie będziesz wolna.


5 komentarzy:

 1. "Mi­mo to kochała go na­dal, bo - po raz pier­wszy w życiu - poz­nała, co to wol­ność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nig­dy nie do­wie­dzieć, nie pot­rze­bowała je­go poz­wo­lenia, by niepo­koić się tym, co ludzie knują prze­ciw­ko niemu. To właśnie była wol­ność - czuć to, cze­go pragnęło jej ser­ce, nie bacząc na to, co po­myślą inni. "

  Paulo Coelho

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne słowa... :)
   Właśnie dlatego mam wielki szacunek do Paulo Coelho, za jego myśli, które sięgają nieraz samego dna ludzkiej duszy:)

   Usuń
 2. Szok!!! Ktoś, kto czuje to co ja...

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Wiesz - akurat nie o taką krytykę mi chodziło;p
   Gdybyś skrytykował/a coś co napisałam, podając przyczyny, dlaczego ci się to nie podoba, to byłabym wręcz zadowolona i wdzięczna, poznając opinię innej osoby i rady propo tego, co jej zdaniem powinnam zmienić. Twój komentarz nie tylko jest obraźliwy, ale wręcz wulgarny. Nie bądź więc zadowolony/a z siebie czy swojego ,,wyczynu", gdyż świadczy on jedynie o twoim ograniczeniu intelektualnym.
   Polecam wrócenie się do szkoły podstawowej, klasy 1-3, czy też wręcz do przedszkola, o ile się tam nie znajdujesz, gdyż to tam właśnie uczą zasad dobrego wychowania, spoglądania na swoje uczynki i oceniania czy coś było dobre czy złe.
   Jeśli znajdę kolejny taki komentarz twojego autorstwa o podobnej treści, uprzedzam, że będę je usuwać, co najwyżej w takiej sytuacji mogę pomóc wybrać ci placówkę wychowawczą, jeśli masz problem ze znalezieniem takowej.

   Usuń

Bardzo dziękuję za komentarz i uwagi co do moich tekstów;) Nie bójcie się krytykować, ale z uzasadnieniem! Każdy ślad, który zostawiacie sprawia mi ogromną radość!
Ps. Drodzy Anonimkowie! Jeśli to nie problem podpiszcie się imieniem/nickiem czy nawet jedną literką ;)
Ps2. Dla zachowania ciągłości wypowiedzi, moje odpowiedzi będą tuż pod waszymi komentarzami :)